20–24 May 2024
Europe/Bucharest timezone

Contribution List

197 / 197
Ms Anamaria-Magdalena Savolszki-Madaras (Universitatea Tehnica din Cluj Napoca- Centrul Universitar Nord Baia Mare, Facultatea de Științe, Chimie medicala II)
20/05/2024, 15:45
Chemistry

Lucrarea va prezenta în prima parte metodele de obținere și caracterizarea aspirinei. De asemenea se vor caracteriza și precursorii aspirinei. În ultima parte se vor prezenta utilizările aspirinei.

Miriam Zapirtan (USAMV Cluj-Napoca, Facultatea de Știință și Tehnologia Alimentelor)
21/05/2024, 09:45
Food chemistry and engineering

.

Tarta Roxana
21/05/2024, 10:15
Food chemistry and engineering

Parizer cu alge Alaria

Prof. Sanaz Nikghadam (UNINOVA – Instituto de Desenvolvimento de Novas Tecnologias)
21/05/2024, 13:00
Economic sciences
Invited onsite

Feeling Economy

Danaila Andrei-Cristian (Universitatea “Dunarea de Jos” din Galati Facultatea de Automatica Calculatoare Inginerie Electrica si Electronică)
22/05/2024, 12:15
Computer Science

Buna ziua!
Aici este abstractul lucrarii noastre.
Multumim!

Iuga Catalin (UTCN), Kovacs Norbi (UTCN), Rareș-Ciprian Chiuzbăian (Technical University of Cluj-Napoca, Northern University Center Baia Mare)

HACKATHON PARTICIPATION

Natanael Balogh (Technical University of Cluj-Napoca, Northern University Center Baia Mare)